-1 اینستاگیت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از اینستاگیت حذف خواهد شد.

۲اینستاگیت گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد.
۳اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، اینستاگیت هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که اینستاگیت بیش از 1 سال فعالیت موردی مشاهده نکرده است.
۴اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.
۵اینستاگیت توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در اینستاگیت وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد.
۶کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

استفاده از اینستاگیت به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.
در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.